Upozornenie! Z technických dôvodov budeme vaše objednávky expedovať s 3-4 denným oneskorením. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie. Ďakujeme za pochopenie.

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 50ml

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém. Na suchou kůži se sklonem k atopii. Bez parfemace. Vhodný pro novorozence, děti a dospělé.

Produkt nie je Skladom
Suchá koža so sklonom k atopii, ktorá trpí svrbením. Tvár a telo. Vhodné už od narodenia. Zaručená účinnosť A-Derma Exomega Control: Proti škrabaniu. Okamžite upokojuje a kontroluje pocity podráždenia spojené so suchosťou kože. Bezpečnosť a prírodné zloženie: Obsahuje extrakt z výhonkov (mladých rastliniek) ovsa Rhealba® získaných z organického poľnohospodárstva. Prírodné sterilné zloženie, bez konzervantov a bez parfumácie. Textúra šetriaca čas: 1 aplikácia denne. 24h hydratácia. Rýchla absorpcia.   Objem: 50ml   Aplikácia: Naneste A-Derma Exomega Control 1x denne na kožu vopred umytú prípravkom hygieny Exomega. Tvár a telo. Pre získanie produktu otvorte uzáver a stlačte tubu. Po každom použití odstráňte prebytočný prípravok z viečka a potom uzatvorte. Pre vytlačenie zostávajúceho množstva produktu z tuby postupne tubu rolujte smerom dole.
PDK3733293
ZnačkaA-derma
FTSsuchá a citlivá pleť

Pribalový leták A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 50ml

Pribalový leták si pred použitím pozorne preštudujte

Stiahnuť pribalový leták

Recenzie produktu A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 50ml

0 %
0 hodnotenie
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Diskusia k produktu A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 50ml

Potrebujete poradiť? Neváhajte sa nás opýtať v diskusii

Zapojte sa do nášho vernostného programu