0 ks 0,00 €
Úvod Poradňa Vernostný program Obchodné podmienky Články o zdraví Kontakt
Registrácia Prihlásenie
Vernostný program
Kategória vaše ťažkosti
akčná ponuka

Problémy s kĺbmi

Prípravky napomáhajúce obnove kĺbnej chrupavky

Kĺb je miestom stretnutia dvoch kostí. Jedna v tomto mieste tvorí kĺbový hlavicu a druhá kĺbovú jamku. Nejde však o priamy kontakt dvoch kostí, nachádza sa totiž medzi nimi chrupavka, ktorá za normálnych okolností, v zdravom stave, zabraňuje opotrebovaniu a treniu častí kĺbov. Rovnaký efekt má aj tekutina, ktorá napomáha hladkému pohybu.

Vplyvom starnutia tela, ale zároveň aj vplyvom zápalových ochorení (artritíd, artróz alebo iných zápalov) sa rýchlosť obnovy chrupavkovej vrstvy spomaľuje a tá sa potom nevytvára dostatočne rýchlo, dochádza k treniu poškodenej chrupavky, čo spôsobuje často neznesiteľnú bolesť.

Výživa kĺbov

Stravovacie návyky dnes neobsahujú dostatok látok, ktoré by napomáhali k regenerácii kĺbov. Preto je prospešné a dôležité dodávať telu látky potrebné pre obnovu celistvosti chrupaviek – chondroitín, glukosamín, MSM

Tu uvádzame príklady prípravkov, ktoré napomáhajú k dobrej kondícii kĺbnych chrupaviek:

Ak telu, napríklad aj vďaka uvedeným prípravkom, dodáme potrebné látky, obnova chrupavky sa zrýchli. A pamätajte
NIKDY NIE JE NESKORO

Ďalšie články …»

Sme tím lekárnikov, ktorí deň čo deň pomáhajú ľuďom všetkých vekových kategórií s ich zdravotnými ťažkosťami. Najčastejšie problémy a ich riešenie sme pre vás spísali do článkov.


získaj 10 000 kreditov Nechcem zľavu na nákup, radšej si priplatím.