+420 530330631 Po-Pá 7:00 - 16:30
0 ks 0,00 €
Úvod Poradňa Vernostný program Obchodné podmienky Články o zdraví Kontakt
Registrácia Prihlásenie
Vernostný program
Kategória vaše ťažkosti
akčná ponuka

Bepanthen Care Masť

Bepanthen Masť zmenila obal a názov na Bepanthen Care Masť.

Bepanthen Care Masť je ideálny prípravok na prebaľovanie, ktorý pomáha chrániť namáhanú pokožku detského zadočka pred zaparením. Zároveň sa stará o namáhané prsné bradavky dojčiacich mamičiek. Má regeneračné účinky a vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj pre citlivú detskú pokožku.

Neobsahuje žiadne dráždivé a alergizujúce látky a možno ju preto používať pravidelne, bez toho, aby hrozilo riziko podráždenia pokožky. Ľahko sa rozotiera a pokožka ju veľmi dobre znáša. Má regeneračný účinok a upokojí tiež suchú alebo podráždenú pokožku – napríklad v prípade potničiek alebo atopického ekzému. Bepanthen Care Masť vytvára na pokožke dlhodobo pôsobiacu ochrannú vrstvu. Obsahuje tiež 5% panthenol (provitamín B5) – táto účinná látka posilňuje prirodzené regeneračné procesy pokožky. Bepanthen Care Masť spĺňa všetky vlastnosti optimálneho prípravku na ošetrovanie detskej pokožky.

Bepanthen Care Masť:

Bepanthen Care Masť je k dostaniu výhradne v lekárňach.

Bepanthen care mast 100g

Ďalšie články …»

Sme tím lekárnikov, ktorí deň čo deň pomáhajú ľuďom všetkých vekových kategórií s ich zdravotnými ťažkosťami. Najčastejšie problémy a ich riešenie sme pre vás spísali do článkov.


získaj 10 000 kreditov Nechcem sa registrovať a získať zľavu na nákup.