0 ks 0,00 €
Úvod Poradňa Vernostný program Obchodné podmienky Články o zdraví Kontakt
Registrácia Prihlásenie
Vernostný program
Kategória vaše ťažkosti
akčná ponuka

Spustená platobná brána GoPay

Platobná brána GoPay je novou službou, ktorú Vám ponúkame pre rychlú, jednoduchú a prehľadnú platbu platobnou kartou alebo prevodom z účtu.

Pripravili sme pre Vás ďalšiu možnosť platby v našom e-shope.
Na základe mnohých otázok, pre možnosť použitia k platbe platobnej karty, som zvolili najmodernejšie riešenie, s využitím platobnej brány GoPay (www.gopay.cz). Od teraz u nás môžete využívať široký sortiment platobných metód, vrátane použitia platobných kariet.

V ponuke možnosti prepravy pribudlo vedľa klasickej dobierky prostredníctvom kuriérskej služby PPL alebo Českej pošty a možnosťi platby vopred aj využitie platby vopred pomocou platobnej brány GoPay. Po vyplnení všetkých náležitostí objednávky – kontaktných údajov, spôsobu dopravy a odsúhlasenie obchodných podmienok, budete presmerovaní na zabezpečené stránky GoPay. Následne zvolíte, či chcete platiť kartou (podporované sú ako MasterCard, tak i VISA) alebo rýchlym prevodom z Vášho účtu. Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, ste presmerovaní na stránky Vášho internetového bankovníctva a po prihlásení sa Vám objaví už predvyplnený príkaz na úhradu.

Ďalšie články …»

Sme tím lekárnikov, ktorí deň čo deň pomáhajú ľuďom všetkých vekových kategórií s ich zdravotnými ťažkosťami. Najčastejšie problémy a ich riešenie sme pre vás spísali do článkov.


získaj 10 000 kreditov Nechcem zľavu na nákup, radšej si priplatím.