0 ks 0,00 €
Úvod Poradňa Vernostný program Obchodné podmienky Články o zdraví Kontakt
Registrácia Prihlásenie
Vernostný program
Kategória vaše ťažkosti
akčná ponuka

Čo so sebou do pôrodnice?

Praktický balíček do pôrodnice plus zoznam vecí, ktoré by ste nemali zabudnúť.

Čas pôrodu sa blíži? Je dobré mať predstavu o tom, čo sa Vám môže v pôrodnici hodiť, a tak sa pokúsime zoradiť tu do prehľadného zoznamu veci, ktoré je dobré nezabudnúť. Začnite s prípravou s dostatočným predstihom, nikdy neviete či bábätko nebude zvedavé na svet a nebude brať ohľad na stanovený termín.

Často sa v lekárni stretávame so šťastným, hrdým a ľahko neistým pohľadom oteckov, ktorí žmolkajú v ruke dlhý zoznam. Časť toho zoznamu tu uvádzame, a akokoľvek nepodceňujeme úlohu oteckov, je lepšie mať tieto veci už pri sebe. Uvedené produkty berte len ako odporúčanie pre lepšiu orientáciu, každá mamička má svoj vkus.

Dobré je si dopredu zistiť, čo všetko Vám pôrodnica poskytne a čo si máte vziať so sebou. Pokiaľ to nie je uvedené na stránkach pôrodnice, potom Vám určite všetko oznámia na poradni, predpôrodných kurzoch či pri prehliadke pôrodnice.

Čo nezabudnúť do pôrodnice

Potreby do pôrodnice pre bábätko

Potreby do pôrodnice pre mamičku

Ďalšie články …»

Sme tím lekárnikov, ktorí deň čo deň pomáhajú ľuďom všetkých vekových kategórií s ich zdravotnými ťažkosťami. Najčastejšie problémy a ich riešenie sme pre vás spísali do článkov.


získaj 10 000 kreditov Nechcem zľavu na nákup, radšej si priplatím.