0 ks 0,00 €
Úvod Poradňa Vernostný program Obchodné podmienky Články o zdraví Kontakt
Registrácia Prihlásenie
Vernostný program
Kategória vaše ťažkosti
akčná ponuka

Slnečná ochrana pre citlivú pokožku

Eucerin Sun rada - slnečná ochrana pre citlivú pokožku. Prípravky na opaľovanie, krémy, mlieka, spreje. Minimalizujte nebezpečné účinky slnečných lúčov vďaka pravidelnej UV ochrany pre všetky typy pokožky. Teraz u nás za akčné ceny.

Eucerin rada slnečnej ochrany ponúka komplexnú ochranu proti poškodeniu pokožky v dôsledku UV žiarenia, vhodnú pre každý typ pokožky. Všetky prípravky obsahujú vysoko účinný systém fotostabilných UVA a UVB filtrov a mnohé ponúkajú tiež ochranu pred poškodením DNA. Prípravky na opaľovanie sú formulované špeciálne pre rôzne typy pokožky (normálna, suchá, mastná, aknózna), na tvár aj telo. Rada ponúka špeciálne vyvinuté prípravky pre kojencov, deti a dospelých, dokonca aj výrobky vhodné pri kožných ochoreniach ako je slnečná alergia, akné alebo atopický ekzém. Zloženie všetkých výrobkov má ľahkú konzistenciu, ľahko sa rozotiera a rýchle vstrebáva. Rada obsahuje len vybrané účinné zložky s klinicky preukázanou účinnosťou a kožnou znášanlivosťou.

Eucerin sun 1+1 detske mléko SPF50 + extr. lehke mleko SPF 50

Eucerin sun 1+1 det. sprej SPF 50 +gel po opal.

Eucerin sun 1+1 extr. lehk. ml SPF 30 + krem oblic. SPF30

Ďalšie články …»

Sme tím lekárnikov, ktorí deň čo deň pomáhajú ľuďom všetkých vekových kategórií s ich zdravotnými ťažkosťami. Najčastejšie problémy a ich riešenie sme pre vás spísali do článkov.


získaj 10 000 kreditov Nechcem zľavu na nákup, radšej si priplatím.