Zdravotnícke potreby

V ucelenej a prehľadnej ponuke tu nájdete zdravotný materiál, inkontinenčné pomôcky, vybavenie domácej lekárničky, obväzy, hojivé náplasti, ortézy, rehabilitačné a kompenzačné pomôcky, zdravotné testy, prostriedky na ošetrenie drobných poranení alebo meracie prístroje.

Značka (0)
  • Hľadám ...
  • Neboli nájdené žiadni výrobcovia
 

Koronavírus

COVID - 19 spôsobený koronavirom SARS-CoV-2 je zatiaľ stále hrozbou a treba sa pred ním chrániť. Stále veríme, že sa jedná v tomto prípade o časovo obmedzenú ponuku, ale zatiaľ potrebnú a preto ponúkame širokú ponuku respirátora FFP2 v akčných cenách, rovnako tak antigénne testy, dezinfekčné gély či antibakteriálne mydlá.

 

Zdravotnícke testy

Domáce testovanie urobilo veľký krok vpred a dnes existuje celý rad veľmi presných domácich testov, ktoré Vám umožnia včas diagnostikovať napríklad hladinu cukru, prítomnosť drog v tele, ponúkame k dispozícii aj testy na alkohol, CRP testy a taktiež samozrejme tehotenské testy či ovulačné testy.

 

Inkontinencia

Oslabenie svalov panvového dna je najčastejšou príčinou nechceného úniku moču alebo inkontinencie. Týmto neduhom trpia až dvakrát častejšie ženy ako muži. Špeciálne cviky na spevnenie svalstva panvového dna Vám môžeme vrelo odporučiť, zároveň môžu byť nápomocné potravinové doplnky pri úniku moču. V tejto sekcii taktiež nájdete inkontinenčné vložky a nohavičky s rôznym stupňom savosti.

 

Lekárničky a obväzy

Kvalitne vybavená lekárnička, by mala byť súčasťou každej domácnosti, samozrejmosťou je autolekárnička alebo motolekárnička ako povinná súčasť vybavenia vozidla. U nás nájdete ucelený výber nielen kompletných lekárničiek, ale aj jednotlivé obväzy, pružné ovínadlá, náplasti, sterilné krytie a ďalšie pomôcky na ošetrenie rán.

 

Zdravotná technika

Ako pre domácnosti tak aj pre profesionálnu u ponúkame zdravotnú techniku ​​ako digitálne alebo bezkontaktné teplomery, celý rad kvalitných a spoľahlivých tonometrov, glukomery, oxymetre, váhy, elektrické zubné kefky a ďalšie prístroje, ktoré vám zjednodušia život a starostlivosť o Vaše zdravie.

 

Zdravotnícke prostriedky

Čo si predstaviť pod týmto pojmom?

Nástroj, prístroj, pomôcka, zariadenie, vybavenie na diagnostické alebo liečebné účely, materiál alebo iný predmet, určené výrobcom na použitie u človeka za účelom:

stanovenie diagnózy, monitorovania, liečby, zmiernenia alebo kompenzácie poranení alebo zdravotného postihnutia,

vyšetrovanie, náhrady alebo modifikácie anatomickej štruktúry alebo fyziologického procesu alebo kontroly počatia.

Zapojte sa do nášho vernostného programu