Inkontinenčné podložky

Inkontinenčné podložky, tiež nazývané podložky na inkontinenciu, sú absorpčné produkty navrhnuté na zachytenie a udržanie moču alebo stolice od jedincov trpiacich inkontinenciou. Tieto podložky sú často používané u starších osôb, ľudí s fyzickými alebo neurologickými poruchami, alebo u jedincov so zdravotnými problémami, ktoré spôsobujú únik moču alebo stolice.

Značka (0)
  • Hľadám ...
  • Neboli nájdené žiadni výrobcovia
 

Inkontinenčné podložky môžu byť jednorazové alebo opakovane použiteľné. Niektoré majú lepiacu spodnú stranu, ktorá ich upevní na posteľ alebo iný povrch a zabraňuje ich posunutiu. Podložky sú vyrobené z absorbentných materiálov, ktoré rýchlo absorbuje moč alebo stolicu a udržujú pokožku suchú a chránia pred podráždením. Môžu byť k dispozícii v rôznych veľkostiach a absorpčných kapacitách, aby vyhovovali potrebám jednotlivých užívateľov.

Je dôležité, aby používatelia s inkontinenciou používali vhodné produkty, ktoré im poskytnú dostatočnú ochranu a pohodlie. Pri výbere inkontinenčných podložiek je vhodné brať do úvahy typ a stupeň inkontinencie, veľkosť používateľa a ich individuálne potreby.

Ak je inkontinencia závažnejšia, mali by užívatelia konzultovať s lekárom alebo odborníkom na inkontinenciu, aby získali odporúčania ohľadom vhodného riešenia a liečby. Existuje mnoho ďalších možností, ako sú inkontinenčné plienky, nožnicové nohavičky a rôzne typy inkontinenčnej bielizne, ktoré by mohli byť lepšie prispôsobené konkrétnym potrebám užívateľa. bujnia únik moču alebo stolice.

Zapojte sa do nášho vernostného programu