Upozornenie! Z technických dôvodov budeme vaše objednávky expedovať s 3-4 denným oneskorením. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie. Ďakujeme za pochopenie.

Lekárske testy

Domáce testovanie urobilo veľký krok vpred a dnes existuje celý rad veľmi presných domácich testov, ktoré Vám umožnia včas diagnostikovať napríklad hladinu cukru, prítomnosť drog v tele, ponúkame k dispozícii aj testy na alkohol, CRP testy a taktiež samozrejme tehotenské testy či ovulačné testy.

Značka (0)
  • Hľadám ...
  • Neboli nájdené žiadni výrobcovia
 

V tejto sekcii nájdete:

Antigénne testy

Testy na COVID - 19, ktoré je možné vykonať z pohodlia domova. Sady na testovanie sú buď výterové z prednej časti nosa alebo zo slín. Všetky testy sú jednoduché na použitie a pomerne presné v detekcii. Ponúkame samoodberové sady schválené MZČR podľa § 4 ods. 8 nariadenia vlády č. 56/2015 Zb. za účelom uvedenia na náš trh.

 

Tehotenské testy

Zistenie gravidity u ženy je dnes už pomerne jednoduchou a zmozrejmou záležitosťou a to vďaka veľmi pohodlným a presným tehotenským testom. Vďaka cene sú tieto testy veľmi ľahko dostupné a umožňujú komfortné domáce testovanie s vysokou citlivosťou.

 

Ovulačné testy

Ovulačné testy môžu byť veľmi užitočným pomocníkom ak plánujete tehotenstvo. Dokážete nimi zistiť svoje plodné dni a tak výrazne zvýšiť nádejou na počatie bábätka. Princíp testu je založený na detekcii LH hormónu, ktorý sprevádza jednotlivé fázy ženského cyklu.

 

Glukomery

Najmä u pacientov s už diagnostikovaným diabetom melitom alebo cukrovkou, prípadne u pacientov s podozrením na toto ochorenie je vhodné merať hladinu cukru v krvi.

Pomocou testov na cukor efektne a hlavne včas detekujete abnormálnu hladinu glukózy v krvi. To všetko ľahko a rýchlo z pohodlia domova. Nájdete u nás bezpečné glukózové testy, ktoré vďaka testovacím prúžkom pre glukomer vám stanovia hodnotu glukózy v krvi. Aplikácia testov na cukor je jednoduchá.

 

Ostatné testy

Tu nájdete testy, ktoré sa Vám pomôžu lepšie starať o Vaše zdravie, ako sú testy na neznášanlivosť lepku, žalúdočné ochorenia, hladinu CRP, testy na meranie hladiny cholesterolu v krvi, testy na mužskú plodnosť, testy na chlamýdie, testy na zápaly močových ciest alebo testy na množstvo železa v krvi.

 

Zapojte sa do nášho vernostného programu