Upozornenie! Z technických dôvodov budeme vaše objednávky expedovať s 3-4 denným oneskorením. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie. Ďakujeme za pochopenie.

Testy na drogy

Drogové testy sa všeobecne používajú na detekciu prítomnosti alebo stopy drog v tele. Existujú drogové testy, ktoré detekujú rôzne druhy drog, napríklad marihuanu, heroín, opioidy či kokaín. Vyhodnotenie týchto testov väčšinou netrvá dlho a ľahko sa používajú.

Značka (0)
  • Hľadám ...
  • Neboli nájdené žiadni výrobcovia
 

Existujú rôzne typy testov, vrátane:

 

  • Testy moču: Tieto testy sú najbežnejšie a zvyčajne najlacnejšie. Sú schopné detekovať mnoho rôznych drog, vrátane marihuany, kokaínu, amfetamínov, opioidov a ďalších. Môžu byť použité pre náhodné testovanie zamestnancov alebo ako súčasť lekárskych prehliadok.
  • Testy slín: Tieto testy sú menej invazívne ako testy moču a umožňujú rýchlu detekciu niektorých látok. Sú však menej časté ako testy moču.
  • Testy krvi: Tieto testy môžu poskytnúť presnejšie a podrobnejšie informácie o užívaní drog, ale sú nákladnejšie a často sa používajú iba v lekárskych alebo právnych situáciách.
  • Testy vlasov: Tieto testy môžu odhaliť dlhodobé užívanie drog, pretože drogy zostávajú vo vlasoch po dlhšiu dobu. Sú nákladnejšie a nie sú tak bežne používané.

 

Ak potrebujete podstúpiť drogový test, obráťte sa na lekára alebo iné zdravotnícke zariadenie, ktoré vykonáva tieto testy legálne as rešpektovaním vášho súkromia.

V našom sortimente nájdete testy na drogy testované zo vzorky moču a slín a testy detekujúce ako jednu drogu či skupinu drog, tak testy detekujúce viac drog či skupín drog, tzv. multitesty.

Zapojte sa do nášho vernostného programu