Upozornenie! Z technických dôvodov budeme vaše objednávky expedovať s 3-4 denným oneskorením. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie. Ďakujeme za pochopenie.

Batérie do načúvacích prístrojov

V našej ponuke máme kvalitné batérie vhodné na použitie v naslúchadlách, načúvačkách i kochleárnych implantátoch, ich výhodou je, že neobsahujú žiadnu tekutinu a teda nemôže dôjsť k oxidácii a následnému poškodeniu prístroja. Je potrebné vybrať vhodný typ batérie / označený príslušným číslom / , tak aby bola batéria kompatibilná s Vaším naslúchadlom.

Značka (0)
  • Hľadám ...
  • Neboli nájdené žiadni výrobcovia
 

Jednorazové batérie do načúvadiel sú obvykle alkalické alebo lítiové batérie, ktoré slúžia ako zdroj energie pre načúvacie prístroje. Táto batéria sa vkladá do slúchadiel a poskytuje potrebný výkon pre fungovanie zariadenia. Keď sa batéria vyčerpá, treba ju vymeniť za novú.

 

Bežné veľkosti batérií pre načúvacie prístroje zahŕňajú zvyčajne AAA alebo LR44. Je dôležité si pred nákupom nových batérií overiť, aký typ a veľkosť batérií vaše konkrétne načúvacie prístroje potrebujú. Uistite sa, že starostlivo sledujete pokyny výrobcu ohľadom správneho zasunutia batérií a ako ich vymeniť, aby ste maximalizovali výkon a životnosť svojich načúvadiel.

Zapojte sa do nášho vernostného programu