Upozornenie! Z technických dôvodov budeme vaše objednávky expedovať s 3-4 denným oneskorením. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie. Ďakujeme za pochopenie.

3M FUTURO Bandáž hlezenního kloubu Comfort Lift L

Opora pro kotník FUTURO Comfort Lift je navržená pro zpevnění ztuhlého, oslabeného nebo zraněného kotníku. Pro užívání během aktivit, které přináší nepohodlí kotníku. Pro levé nebo pravé chodidlo. Velikost L - Large 15,0 – 17,5 palců, 38,0 – 44,5 cm.

Skladom na e-shope
Zaregistrujte sa a nákupom získate 1294 bodů
12.94 €
3M™ FUTURO™ bandáž na členok Comfort Lift poskytuje dodatočnú oporu pre stuhnutý, oslabený alebo zranený členok. Vyrobené z priedušného materiálu pre celodenné použitie. Zabezpečuje podporu a kompresiu členka. Tenký tvar produktu pôsobí prirodzene a nie je viditeľný pod oblečením. Mäkké okraje okolo otvoru pre pätu kvôli väčšiemu pohodliu. Navrhnuté pre celodenný komfort. Elegantný navliekací dizajn sa prispôsobí prirodzenému tvaru členku pre ľahké nasadenie a následnú ochranu členku. Priedušný, obojsmerne strečový pletený materiál pre zvýšenie pohodlia. Pohodlný desing znižuje vytváranie záhybov. Pohodlne sa vojde do topánky. K použitiu na ľavý alebo pravý členok. Rozmer: 31,8 až 38 cm
PDK3320604
Výrobca3M
FTShlezenní
Charakte­ristikaZdravotnícky prostriedok

Pribalový leták 3M FUTURO Bandáž hlezenního kloubu Comfort Lift L

Pribalový leták si pred použitím pozorne preštudujte

Stiahnuť pribalový leták

Recenzie produktu 3M FUTURO Bandáž hlezenního kloubu Comfort Lift L

0 %
0 hodnotenie
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Diskusia k produktu 3M FUTURO Bandáž hlezenního kloubu Comfort Lift L

Potrebujete poradiť? Neváhajte sa nás opýtať v diskusii

Zapojte sa do nášho vernostného programu