Očná optika

V tetej kategórii nájdete obľúbené produkty spojené s problémami so zrakom.

Značka (0)
  • Hľadám ...
  • Neboli nájdené žiadni výrobcovia
 

Táto sekcia obsahuje kategórie:

Očné kvapky:

Očné kvapky sú používané na rôzne účely, ako sú zvlhčenie očí, zmiernenie podráždenia, odstránenie suchosti a ďalšie problémy spojené s očami. Existujú rôzne typy očných kvapiek, vrátane kvapky na zvlhčenie, kvapky proti alergiám, kvapky na redukciu začervenania, kvapky na zníženie tlaku pri očných ochoreniach a ďalšie. Niektoré z populárnych značiek zahŕňajú Systane, Refresh, Optive, Visine, Rohto a ďalšie.

 

Okuliare:

Okuliare sú optickými pomôckami používanými na korekciu zraku. Existujú rôzne druhy okuliarov, ako sú dioptrické okuliare pre ďaleko a blízko, bifokálne okuliare, progresívne okuliare, slnečné okuliare s dioptriami, športové okuliare a ďalšie. Výber okuliarov by mal zahŕňať ako korekciu zraku, tak aj estetiku a pohodlie. Môžete si vybrať rámy rôznych tvarov, materiálov a štýlov podľa vašich preferencií.

 

Príslušenstvo ku kontaktným šošovkám:

Príslušenstvo ku kontaktným šošovkám zahŕňa rôzne produkty, ktoré uľahčujú starostlivosť o šošovky a pohodlné nosenie.

 

Pri výbere očných kvapiek, okuliarov a príslušenstva ku kontaktným šošovkám je dôležité konzultovať s očným špecialistom alebo optometristom. Každý jednotlivý prípad môže vyžadovať špecifickú starostlivosť a produkty, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Zapojte sa do nášho vernostného programu