Upozornenie! Z technických dôvodov budeme vaše objednávky expedovať s 3-4 denným oneskorením. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie. Ďakujeme za pochopenie.

Actaea Racemosa 15CH gra.4g

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.

Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.
Skladom na e-shope
Zaregistrujte sa a nákupom získate 376 bodů
Bežná cena: 4.51 € 3.76 € Ušetríte: 0.75 €
ACTAEA RACEMOSA 15CH 1x4 g. Homeopatický liek v riedení 15CH obsahujúci ACTAEA RACEMOSA. Určený na: • Premenštruačný syndróm – mastodýnia (bolesti prsníkov), ťažoba v podbrušku. • Intermenštruačný syndróm. • Dysmenorea (vynechanie menštruačného krvácania). • Regulácia pôrodnej doby. • Bolesti krčnej a hrudnej chrbtice, falošná angina pectoris. Okrem uvedených indikácií sa môže liek použiť aj pri iných problémoch. V takýchto prípadoch vopred konzultujte jeho použitie s lekárom alebo lekárnikom. Odporúčané dávkovanie: Dávkovanie lieku je individuálne. O jeho použití sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Návod na použitie: 1. Otvorte na naperforovanom mieste s označením „Tu odtrhnite“. 2. Obráťte tubu. 3. Otočte dávkovač granúl a nadávkujte si požadované množstvo granúl. 4. Granule nechajte voľne rozpustiť v ústach (alebo pod jazykom). Obsah balenia: 4 g = približne 80 granúl Upozornenie: Tento liek obsahuje laktózu. V jednej dávke (5 granúl) obsahuje 0,2 g sacharózy. Z kategorie Lieky | Zdravý život | Homeopatiká jednozložkové za skvelé ceny na Fitlekaren.sk.
PDK3352710013120
VýrobcaBOIRON
ZnačkaBOIRON
FTSMonokompozitní
Charakte­ristikaHumánny liek

Pribalový leták Actaea Racemosa 15CH gra.4g

Pribalový leták si pred použitím pozorne preštudujte

Stiahnuť pribalový leták

Recenzie produktu Actaea Racemosa 15CH gra.4g

0 %
0 hodnotenie
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Diskusia k produktu Actaea Racemosa 15CH gra.4g

Potrebujete poradiť? Neváhajte sa nás opýtať v diskusii

Zapojte sa do nášho vernostného programu