Ladial

LADIVAL je komplexný rad kozmetických prípravkov na ochranu pred slnkom. Vďaka jedinečnému zloženiu je LADIVAL vhodný pre pacientov s prejavmi kožnej precitlivenosti, intolerancie, alergie alebo s atopickou pokožkou. Kozmetický rad je novo obohatený o doplnok stravy s beta karoténom a ponúka tak kompletnú starostlivosť o pokožku pri slnení.

Doprava zadarmo na LADIVAL
Využite našu skvelú akciu a nakupujte výhodne. Od 6. 5. do 19. 5. 2024 nakúpte produkty LADIVAL bez poštovného. Akcia platí pri nákupe produktov nad 10 € a použití zľavového kódu WAL10.

OCHRANA PRED UVA-UVB-IRA

Unikátna kombinácia slnečných filtrov zaručuje spoľahlivú a okamžitú ochranu pred poškodením kožných buniek a predčasnému starnutiu kože spôsobenej slnkom. Vysoko účinné UVA a UVB filtre sú doplnené o komplex antioxidantov na ochranu proti infračervenému žiareniu A (IR-A). Ide tzv. o trojnásobnú ochranu pred UVA-UVB-IRA. Nové zloženie radu Alergická pokožka ponúka ešte štvrtú zložku ochrany – špeciálny komplex VIS. Ten chráni pokožku pred negatívnymi dopadmi viditeľného svetla. VIS čaká teraz na schválenie Európskeho patentu.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÁ ZNÁŠANLIVOSŤ BEZ DRÁŽDIVÝCH PRÍSAD

  • bez parfumov
  • bez parabaénov
  • bez emulgátorov (tzv. PEG)
  • bez umelých farbív

Všetky prípravky LADIVAL ochrana pred slnkom sú dermatologicky testované, vodeodolné až mimoriadne vodeodolné.

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

V neposlednom rade sú produkty LADIVAL šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú podmienky Havajského zákona na ochranu koralových útesov. Havajská legislatíva zakazuje s platnosťou od januára 2021 predaj opaľovacej kozmetiky, ktorá obsahuje dva filtre – oxybenzone a octinoxate. Tieto látky ohrozujú koralové útesy tým, že zabraňujú rastu koralov a podieľajú sa na ich bielení.

Produkty Ladival® neobsahujú ani častice mikroplastov. V médiách sa objavuje stále viac správ týkajúcich sa kontaminácie oceánov plastmi a časticami plastov, čiže takzvanými mikroplastmi. Ako výrobca kozmetických prípravkov sme zodpovední za to, aby produkty ponúkané zákazníkom boli bezpečné tak pre ľudí, ako aj pre životné prostredie.

Zapojte sa do nášho vernostného programu